Beiratkozás iskolai hittanra

Szeretettel ajánljuk a kedves szülők, nagyszülők figyelmébe a református hités erkölcstan választásának lehetőségét. A leendő első osztályos gyermekek számára az április 11-12-i beiratkozásnál nyílik erre lehetőség. A heti egy órás kötelező etika tantárgy helyett kérhetik gyermekük számára idén is az általunk tartott foglalkozásokat, melyeket órarendbe iktatva tartunk a körzetünkhöz tartozó 5 iskolában. A gyermekek szívesen vesznek részt a játékos, élményt adó órákon, és sokan közülük az év közben szervezett családi délutánokon, kirándulásokon, nyári táborainkban is. A leendő másodikos-nyolcadikos hittanosainknak nincs tennivalójuk. Ha viszont ezen évfolyamok diákjai közül valaki csatlakozni szeretne hozzánk, annak legkésőbb május 20-ig írásban kell jeleznie ezt az iskola vezetősége felé.

Várjuk szeretettel gyermekeiket hittanóráinkra!

A gyülekezet hittanoktatói