Nyomtatás

2019 szeptemberétől színház nyílik altemplomunkban! Az Udvari Kamaraszínház (Magyar Kanizsai Udvari Kamaraszínház - MKUK) 2002-ben alakult, elsősorban Magyarországon tevékenykedő, délvidéki gyökerű társulat, a Magyar Teátrumi Társaság tagja.
Az Udvari Kamaraszínház (MKUK) egy olyan színházi műhely, amely a jelenünket eredményező múltunkat viszi színre. Színházunk célja mindenekelőtt a gondolatébresztés, az értékközvetítés és a szórakoztatás a színház eszközeivel.

A színház Pozsonyi úti műsorát, az előadásokról friss információkat honlapunk Altemplom - Udvari Kamaraszínház menüpontja alatt, valamint facebook-oldalunkon osztunk meg.
A társulatról további információkat az mkuk.hu oldalon találnak. Az előadásokról folyamatos tájékoztatást nyújtunk és azokra szeretettel várjuk Önöket!

Elérhetőségek:

Facebook - Udvari Kamaraszínház
Instagram - MKUK Kamaraszinhaz