Kedves Testvérek!
 
Az ismert okok miatt ideiglenesen elmaradnak az Istentiszteletek, konfirmációs előkészítők, biblia óráink, és minden egyéb alkalmunk.
 
Az Istentiszteleteket minden vasárnap reggel 10.00 órától közvetítjük a templomból, ahol zárt ajtók mögött tudjuk megtartani. A közvetítést a megszokott helyen tudja mindenki elérni a honlapunkon,  (http://pozsonyiuti.reformatus.hu) a következő menüpont alatt: Élő ige / Igehirdetések és előadások / Aktuális videó igehirdetések.
 
Kérünk mindenkit, aki teheti, hetenként a perselypénzt dobja be a virtuális perselybe banki átutalást igénybe véve.

Számlaszám:                                     11713005-20544351-00000000

Kérjük, hogy a megjegyzés rovatba írjuk be: perselypénz.

 

Hirdetjük, ha bárkinek segítségre van szüksége, akár bevásárlás, vagy egyéb területen, jelezze a következő e-mail címen: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.. Telefonon is kereshetnek a 06-1-329-4062 vagy a 06-30-378-9827-es (Berkesi Gábor lelkész) vagy a 06-20-379-3655-ös (Székely Tamás beosztott lelkész) telefonszámokon. Kérjük a kedves testvéreket, hogy lehetőség szerint inkább telefonon, vagy elektronikusan keressenek bennünket, ezzel is tartsuk be mi magunk is a hatóságok által előírt minimális kijárás követelményét.

 

Áldás Békesség

Berkesi Gábor lelkész és Dr. Vajda László gondnok.