Kérjük, az istentiszteleti alkalmainkat kövessék Youtube-csatornánkon is:

 
 
Magyarország Kormánya az elmúlt hetekben járványügyi szigorító intézkedéseket vezetett be. A szigorítások számos közintézmény és vállalkozás életét érintik, ahol a találkozások számának csökkentésével igyekeznek megfékezni a harmadik járványhullám pusztító hatásait. Ezen intézkedésekkel összhangban egyházunk is a működésünk korlátozásáról döntött.
 
 
2021. március 8-tól április 25-ig a korábbi lezárásokhoz hasonlóan alkalmaink nyilvános megtartását felfüggesztettük, csoportjainkkal igyekszünk az online térben kapcsolatot tartani.
 
A tavalyi évben is Húsvét ünnepe zárt ajtók között ért bennünket, mégis megélhették az evangéliumi üzenet erejét: Belépett a bezárt ajtón keresztül is Jézus és ezt mondta tanítványainak: Békesség nektek. Az Úr irgalma őrizzen mindnyájunkat! 
 
 
Köszönjük adományaikat!
Mivel működési költségeinket saját perselypénzünk fedezi, kérünk mindenkit, aki teheti, a perselypénzt hetenként dobja be a virtuális perselybe banki átutalást igénybe véve.
Számlaszám: 11713005-20544351-00000000

Kérjük, hogy a megjegyzés rovatba írjuk be: perselypénz.