December 12-én meghitt, sok-sok csodálatos pillanattal teli, igazi adventi ovis-babás családi délelőtt volt a gyülekezeti ovis- és babaszobában. Köszönjük a szervezők minden munkáját és a résztvevő szülők segítségét! 

***

Advent második vasárnapján, templomunk születésnapján a Hálaadás kórus külön is ünnepelt: húszéves fennállásunkért nagyszabású koncerttel adtunk hálát. Műsorunkban magyar és külföldi művek egyaránt szerepeltek a bécsi klasszicizmustól a kortárs zenéig. Valóban hálás szívvel gondolunk az elmúlt évekre! A megannyi Református Énekek Fesztivál élményére. Antonio Vivaldi teljes Gloriájára és a Duruflé Requiem-re. Az immár gyülekezeti hagyománnyá vált virágvasárnapi és adventi zenés áhítatokra. A már tíz éve megrendezett kórushétvégékre. 

Köszönjük neked, Bogi, hogy még annyiszor összeszedtél minket és megtanítottál együtt énekelni!