Uncategorised

Kedves Gyülekezet!

Igei alkalmainkat 2021-ben is igyekszünk eljuttatni otthonaikba élő közvetítés útján. Bízunk abban, hogy sikerülni fog és áldássá lesz így mindnyájunk számára. Ennek reményében kívánunk mindnyájuknak Istentől megáldott Újévet szeretettel!

Kérjük, az istentiszteleti alkalmainkat kövessék Youtube-csatornánkon is:

Köszönjük 2020. évi adományaikat!
Mivel működési költségeinket saját perselypénzünk fedezi, kérünk mindenkit, aki teheti, az Újévben is hetenként a perselypénzt dobja be a virtuális perselybe banki átutalást igénybe véve.
Számlaszám: 11713005-20544351-00000000

Kérjük, hogy a megjegyzés rovatba írjuk be: perselypénz.

január 27., szerda
Presbiteri gyűlés

Üdvözöljük!

Új látogatóink figyelmébe ajánljuk egyházközségünkről, alkalmainkról, csoportjainkról szóló, illetve tisztségviselőinket bemutató oldalainkat.

Visszatérő látogatók, gyülekezeti tagok a Hírek rovatban olvashatják legfrissebb híreinket, az előttünk álló alkalmakról pedig az Események rovatban listás alakban, a Naptár rovatban havi bontásban tájékozódhatnak.

Templomunk építésének és felavatásának 70., a gyülekezet megalakulásának 90. évfordulója alkalmából szerkesztőségünk fotópályázatot hirdet meg. Ha van otthon egy képe, amit a templomról készített, ha elkapott egy érdekes pillanatot alkalmainkon, ha életének egy-egy fontos eseménye ehhez az épülethez köthető, küldje el minél hamarabb! Fedezzük fel az épületet kívülről és belülről, üresen és emberekkel teli, nappali és éjszakai fényben, szokásos és szokatlan szögben. A fotókat a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. emailcímre várjuk. Határidő: 2011. november 20.
A beérkezett pályaműveket honlapunkra feltesszük, a legjobbak megtekinthetők lesznek adventkor, a jubileumi kiállításon.

Örömmel adjuk hírül, hogy a gyülekezeti eseményekről készült képeket az új képgalériánkban tekinthetik meg. Jó nézegetést kívánunk!

Cím: 1133 Budapest, Pozsonyi út 58.
Számlaszám: MagNet Bank Zrt. 16200223-10016130
Adószám: 18082683-1-41

A 2012. évben az alapítvány részére felajánlott 1%-os támogatások teljes összege: 525 675 Ft.