Flat View
Hét szerint
Daily View
Ma
2017. November 17. - 2017. December 24.
2017. November 27.
  • Evangelizációs sorozat gyülekezetünkben.

Kedves Gyülekezet! Meghívott igehirdetőnkkel való egyeztetésünket követően megerősítjük, hogy 2017. november 27-29 evangelizációs sorozat lesz gyülekezetünkben. Igét hirdet: Radvánszky Ferenc kárpátaljai református lelkipásztor. Készüljünk imádságos szívvel erre az alkalomra és ha tehetjük, jöjjünk el az alkalmakra, éljünk annak lehetőségével, hogy a messziről érkező lelkipásztor igeszolgálatát hallgathatjuk!

2017. November 28.

2017. November 29.

2017. December 02.
  • Adventi családos délután

Nagy szeretettel hívjuk és várjuk a testévereket 2017. december 2-án 16:00-tól Tanácstermünkbe idei Adventi Családos Együttlétünkre. Ezen az alkalmon vetítéssel, énekléssel, kis készülő szeretetvendégségen leszünk együtt, és lesz lehetősége a gyermekeknek kézműves foglalkozásokon ajándékot készíteni. Jó volna minél több generációnak együtt lenni és osztozni a várakozás örömében 2017 Adventjében is, Karácsonyra készülődve, szívünket örömre hangolva. Szeretettel hívjuk és várjuk a gyülekezetet!

2017. December 04.
  • Kárpát-medencei imanap

DECEMBER 4., HÉTFŐ ESTE 18 ÓRA, TANÁCSTEREM

A Kárpát-medencei imanap gondolata a 2004. december 5-ei kettős állampolgárságról szóló népszavazás kudarca kapcsán, az anyaország határain túli magyarság sorsával való együttérzés jeléül született. Az imaprogram során minden évben más-más országrész és egyházkerület mutatkozik be, tárja fel örömeit és gondjait, hív hálaadásra és könyörgésre. A program elsődleges célja az ismeretátadás, a közösségek megerősítése és a gyülekezeti nőszövetségek kapcsolatfelvételének elősegítése. A liturgiát idén a Tiszán-inneni Református Nőszövetség állította össze. Szeretettel várjuk a testvéreket.