Flat View
Hét szerint
Daily View
Ma
2020. március 23. - 2020. április 30.
2020. március 29.
  • Online istentisztelet, március 29. 10 óra

Március 29-én, 10 órakor ismét online istentiszteleti közösséget tartunk! Kérjük, kövesse az istentiszteleti alkalmat és hordozza a "Pozsit" imádságban!. Legyünk együtt minél többen.

Kérünk mindenkit, aki teheti, hetenként a perselypénzt dobja be a virtuális perselybe banki átutalást igénybe véve.
    Számlaszám:                                     11713005-20544351-00000000

Kérjük, hogy a megjegyzés rovatba írjuk be: perselypénz.

Személyes találkozásunkig kérjük, kövessék Gyülekezetünket a honlapon, Youtube-csatornánkon és a facebookon:

Facebook-oldal

Youtube-csatorna

Category Image

2020. március 31.
  • Gyülekezeti eseményeinkről

Kedves Testvérek!

A hatályos jogszabályok szerint, valamint a Magyarországi Református Egyház ajánlásai alapján gyülekezeti eseményeink járványügyi okokból a közeljövőben elmaradnak. Amint újabb információval rendelkezünk, honlapunkon és facebook-oldalunkon közölni fogjuk.

Addig is kérjük, kövessék Gyülekezetünket a honlapon, Youtube-csatornánkon és a facebookon:

Facebook-oldal

Youtube-csatorna