Flat View
Ma
2020. január
  • Az Ökumenikus Imahét kezdőalkalma

Január 20-tól kezdődik a 2020. évi Ökumenikus imahét. Az alkalmak listáját hamarosan bővítjük. Szeretettel látjuk a kedves Testvéreket!

• Magyar Táncház

Január utolsó szombatján, az Altemplomban 16 órától élő zenével kísért táncház lesz (Csanádi Soma és bandája), játszóház, közös éneklés, tombola, házilag készült ízes fánk stb. Minden korosztályt szeretettel hívunk és várunk!

2020. március
  • Böjt első vasárnapja, úrvacsoraosztás

Böjt első vasárnapján az Úr asztalát megterítjük: szeretettel várjuk ünnepi istentiszteletünkre!

• Online istentisztelet, március 29. 10 óra

Március 29-én, 10 órakor ismét online istentiszteleti közösséget tartunk! Kérjük, kövesse az istentiszteleti alkalmat és hordozza a "Pozsit" imádságban!. Legyünk együtt minél többen.

Kérünk mindenkit, aki teheti, hetenként a perselypénzt dobja be a virtuális perselybe banki átutalást igénybe véve.
    Számlaszám:                                     11713005-20544351-00000000

Kérjük, hogy a megjegyzés rovatba írjuk be: perselypénz.

Személyes találkozásunkig kérjük, kövessék Gyülekezetünket a honlapon, Youtube-csatornánkon és a facebookon:

Facebook-oldal

Youtube-csatorna

• Gyülekezeti eseményeinkről

Kedves Testvérek!

A hatályos jogszabályok szerint, valamint a Magyarországi Református Egyház ajánlásai alapján gyülekezeti eseményeink járványügyi okokból a közeljövőben elmaradnak. Amint újabb információval rendelkezünk, honlapunkon és facebook-oldalunkon közölni fogjuk.

Addig is kérjük, kövessék Gyülekezetünket a honlapon, Youtube-csatornánkon és a facebookon:

Facebook-oldal

Youtube-csatorna