Flat View
2017. Február
  • Farsangi családi délután

Időpont: 2017. február 4. (szombat) 16:00
    Helyszín: 1133 Budapest, Pozsonyi út 58. (gyülekezeti termek)

Program: táncház, magyar népdalok, énekek, vidám játékok, álarckészítés, arcfestés, tombola, szeretetvendégség

Szeretettel várunk minden gyermeket, fiatalt, szülőt, nagyszülőt!

2017. Március
  • Böjt első vasárnapja

• "Egy amerikai Budapesten" - Dr.Paul Cohen szaxofonművész koncertje

Vasárnap, az istentisztelet után a templomban nagyszerűnek ígérkező koncert lesz. Szeretettel várunk erre az alkalomra is!

Dr.Paul Cohen (New York) világhírű amerikai szaxofonművész templomi hangversenyén különleges szaxofon-orgona művek szólalnak meg különleges szaxofonon is.
    A szaxofonművész a Budapest Saxophone Quartettel közösen is megszólaltat egy átiratot.
    A koncerten orgonán közreműködik Szotyori Nagy Gábor orgonaművész.

Dr.Paul Cohen Amerika egyik legkeresettebb szaxofonművésze többek között a világhírű Sigurd Raschernél is tanult. Fellépett többek között a New York Filharmonikus zenekarral, CD lemezt készített többek között a New York Solisti együttessel, alapítója és művészeti vezetője a New Hudson szaxofon kvartettnek. Több mint 100 publikációja jelent meg világszerte, a világon egyedülálló szaxofon gyüjteményének több darabja pedig jelenleg is a New York-i “The Metropolitan Museum of Arts” kollekcióját gyarapítja. Dr.Paul Cohen a Manhattan School of Music, a Rutgers University, a New York University, a Columbia University és a Queens College szaxofon professzora.

• Böjt második vasárnapja, úrvacsora

Vasárnap az Úr asztalát megterítjük, szeretettel várunk úrvacsorai közösségünkbe!
    "Aki eszi az én testemet és issza az én véremet, örök élete van annak, és én feltámasztom azt az utolsó napon." Jn 6,54