Flat View
Ma
2021. január
  • Újévi Istentissztelet

Szeretettel hívjuk és várjuk a kedves Gyülekezetet Újévi Istentiszteletünkre, templomunkba 10:00-ra!  Igyekszünk a képernyők előtt ülőknek is biztosítani a szolgálat elérhetőségét, vasárnapi sikeres élő közvetítésünk nyomán bizakodunk abban, hogy ezúttal is sikerül az alkalmat élő közvetítéssel eljuttatnunk Önökhöz. Istentől megáldott ünnepeket kívánunk szeretettel!

• Presbiteri gyűlés

Kedves Presbiterek és Pótpresbiterek!

2021. január 27-én, szerdán presbiteri gyűlést tartunk altemplomunkban, melyen kérjük részvételüket. Maszkot hozzunk! Köszönjük!

2021. február
  • Böjt első vasárnapja

Nagyböjt első vasárnapja február 21-én lesz. Szeretettel várjuk a testvéreket a templomba vagy a képernyők elé.

2021. március
  • Virágvasárnap, istentisztelet

2021. március 28-án, vasárnap10 órakor Virágvasárnap ünnepét tartjuk templomunkban. Minden testvérünket szeretettel várjuk a templomba vagy a képernyők elé.

2021. április
  • Húsvétvasárnap, istentisztelet közvetítés

Húsvétvasárnap, 10 órakor istentiszteletre hívjuk a testvéreket. Az élő videót az alábbi linken követhetjük:

• Hittanos beiratkozás

Református hit- és erkölcstan - 2021/2022

Hat környékbeli iskolában tartunk órarendi hit- és erkölcstant. Az elsősöknek a beiratkozáskor, a felsőbb évfolyamon való átjelentkezésről pedig május 20-ig kell nyilatkoznia a szülőnek a megadott formanyomtatványon az iskola vezetősége felé, ha református hittanra szeretnék beíratni/átjelentkeztetni gyermeküket.

Az MRE Zsinati Oktatási Irodája által készített prezentáció rövidített verziójával tájékoztatjuk a szülőket, és bátorítjuk, hogy válasszák gyermeküknek a református hittant.