Templomunk építésének és felavatásának 70., a gyülekezet megalakulásának 90. évfordulója alkalmából szerkesztőségünk fotópályázatot hirdet meg. Ha van otthon egy képe, amit a templomról készített, ha elkapott egy érdekes pillanatot alkalmainkon, ha életének egy-egy fontos eseménye ehhez az épülethez köthető, küldje el minél hamarabb! Fedezzük fel az épületet kívülről és belülről, üresen és emberekkel teli, nappali és éjszakai fényben, szokásos és szokatlan szögben. A fotókat a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. emailcímre várjuk. Határidő: 2011. november 20.
A beérkezett pályaműveket honlapunkra feltesszük, a legjobbak megtekinthetők lesznek adventkor, a jubileumi kiállításon.