Istennek hála, rengeteg kisgyermekkel gyarapodott gyülekezetünk. A kisgyermekes szülők közösen megalakították a Baba-mama-papa kört. A havi egyszeri alkalom mindig közös énekléssel, énektanulással indul, majd egy rövid áhítat után egy-egy előre meghatározott témát járunk körbe.

Többször volt már kézműveskedés, Kerekítő foglalkozás, diavetítés is. Nyáron pedig kerti sütögetés, összejövetel keretében egy egész napot töltöttünk együtt. Tervezünk közös hétvégét, kirándulásokat is. Szeretnénk meghívni szakembereket is, akik a gyermekvárással és neveléssel kapcsolatban felmerült kérdésekre segítenek választ adni.

Várjuk szeretettel a templom melletti babaszobába a kismamákat és a kisgyermekes anyukákat, apukákat gyermekeikkel együtt!

A Baba-mama-papa kör következő alkalmának pontos időpontjáról a Gyülekezeti események közt talál információt!