Húsvéti készülődés
Családi délután - március 28.
Vasárnap és a hétközi hittanórákon már hetek óta készülődtünk az Ünnepre Igével, énekekkel. Virágvasárnap előtti szombaton pedig sok gyermek szüleivel együtt zenghette az énekeket tanácstermünkben, s élhette bele magát a Nagyhét eseményeibe filmbejátszás és lelkipásztorunk tolmácsolása segítségével. A lázas kézműveskedés lekötött kicsiket-nagyokat egyaránt.

Kedves Szülők!
Közeledik a leendő első osztályos gyermekek iskolai beiratásának időpontja (április 16-17.)
Beiratkozáskor nyilatkozniuk kell, hogy szeptembertől gyermekük a kötelező erkölcstan, vagy a helyette választható hit- és erkölcstan(hittan) órákon vesz majd részt. Amennyiben a hittan mellett döntenek, ne felejtsék el megjelölni, hogy melyik felekezet által szervezett tantárgyat választják.
A leendő ötödikes gyermekek felől május 20-ig szükséges nyilatkozniuk
Egyházközségünk a területünkhöz tartozó 5 iskolában szervez református hittanfoglalkozásokat a kialakuló igények szerint ( Ének-Zenei és Testnevelési, Gárdonyi, Herman, Pannónia és Vizafogó Ált. Isk.)
Szeretettel hívjuk és  várjuk a gyermekeket a református hittanórákra!
Horváth Éva, katechéta

Felnőtt konfirmandusok
Húsvét hétfőjén öt felnőtt konfirmandus tesz fogadalmat a gyülekezet előtt. Konfirmandusaink: Dobi Gergő, Gaszner Júlia, László Nóra Vivien, Szabó Melinda Anikó és Szabó Nikolett.