A Miniszterelnökség Egyházi és Nemzetiségi Kapcsolatokért Felelős Államtitkársága által meghirdetett „Meghívás kérelem benyújtására” elnevezésű felhívásra az „Egyházi épített örökség védelme és egyéb beruházások” kategóriában benyújtott támogatási kérelem alapján az EGYH-EOR-20-0046 azonosítószám alatt 15.000.000 Ft összegű vissza nem térítendő támogatásban részesült a Budapest Pozsonyi úti Református Egyházközség. A támogatás lebonyolítását a Miniszterelnökség kezelő szerve, a Bethlen Gábor Alapkezelő Nonprofit Zrt. végzi.

A támogatás összegét kültéri nyílászárók cseréjére fordítottuk. A parókia épületében lévő hat lakásban ablakcserét, ebben az épületszárnyban a lépcsőházi ablakok és kerti ajtó cseréjét, az altemplomban a nagy terem ablakait és az egyházközség közösségi részében lévő két helyiségben az ablakok cseréjét valósítottuk meg.