Nagytiszteletű Berkesi Gábor, gyülekezetünk lelkipásztora október 26-án hatvanadik születésnapját ünnepelte. A szerda esti áhitat után meglepetés-köszöntésre gyűlt egybe a presbitérium, a Hálaadás kórus és számos gyülekezeti tag. A bibliaórát Németh Tamás beosztott lelkész tartotta, stílusosan a hatvanadik zsoltárból. Az áhitat végeztével Barátossy Jenő főgondnok úr köszöntötte lelkipásztorunkat, kiemelve Pozsonyi úti szolgálatának néhány fontos pontját. Ezután Lambert Győzőné a Nőszövetség nevében szólt néhány méltató szót. Végül Karsai János mímelte el születésnapi köszöntését, a résztvevők legnagyobb derültségére. Az ajándékok átadása után a szép este rövid szeretetvendégséggel zárult, amihez nőtestvéreink munkáját külön is köszönjük. A születésnapi meglepetés tehát remekül sikerült, valóban felejthetetlen alkalmat tölthettünk együtt az ünnepelttel.

Nagytiszteletű Urat Isten éltesse sokáig jó egészségben, és adja gazdag áldását további munkájára!