A nyári Református Énekek sikere után kórusunk ősszel is számos feladatot kapott. Október 22-én a szomszédos RaM Művelődési Központ vendégei voltunk, ahol a kerület más gyülekezeti kórusaival szolgáltunk együtt. Egy héttel később kamaraegyüttesünket érte az a megtiszteltetés, hogy a Református Szalon elnevezésű rendezvényen a Hold utcai templomban énekelhetett igen illusztris közönség előtt. November 25-én a Debreceni Kántus látogatott a Pozsonyi útra, s ha már itt volt a nagynevű kórus, közösen is énekeltünk, mind Berkesi Sándor, mind Kárpátiné Berkesi Boglárka vezénylete alatt. Kis csapatunk a Pozsonyi úti esték című sorozatban december 3-án Hartyányi Judit egyetemi docens szolgálatához nyújtott hangzó segítséget. Immár hagyománnyá vált adventi szolgálatunk idén december 16-ára került. Kodály Zoltán születésnapján mintegy főhajtásként elhangzott az Adventi ének, két John Rutter-mű mellett. Szolgálatainknak ezzel még nincs vége: Böszörményi Gergely, a Református Zenei Fesztivál szervezője december 22-én Magyar Örökség díjat kap, s ez alkalomból kamarakórusunkat kérte meg, köszöntsük őt az ünnepségen. A felkérésnek természetesen örömmel teszünk eleget, és ezúton is gratulálunk az elismeréshez!