...vagy valahol korábban... Szeretnék bemutatkozni a gyülekezetnek, a nevem Kőrös Orsolya, 9 éve vagyok gyülekezeti tag és én igyekszem vasárnap délelőttönként az 5-7 éveseknek tovább adni abból a sok jóból, amit korábban hitoktatóimtól, lelkészeimtől kaptam. Baár-Madasos gimnazistaként ismertem meg a Hálaadás Templomot, hiszen sokszor adott otthont a gyülekezet a gimnázium ünnepi istentiszteleteinek és Berkesi Gábor nagytiszteletű urat, akitől mint hittan tanárunktól is rengeteg mindent tanultunk Bibliáról, hitről, életről, szeretetről. Közelebb költözésem után lettem rendszeresen idejáró gyülekezeti tag, végig kísérhettem itt legközelebbi barátnőm felnőtt konfirmációját, férjem felnőtt keresztségét és kisfiunkat is Gábor keresztelte. Ekkor jött a babaszoba...Kiváló ötletnek tartottam, hogy van lehetőség egészen kisgyermekkel templomba jönni, majd kinőttük a babaszobát és kisfiunkat Mária néni oktatta csodálatos személyiségével és gondoskodásával vasárnaponként, ahol szükség esetén néha besegítettem. Ez év szeptemberében keresett meg a gyermekek hitoktatását fáradhatatlanul és nagy odaadással szervező és végző presbiterünk, Horváth Éva azzal, hogy volna-e kedvem az idő közben – Istennek hála – 20 fő fölé duzzadt kisgyermek csoport egy részét vasárnaponként oktatni. Én erre a nagy kihívást és egyben nagy boldogságot jelentő feladatra örömmel mondtam igent és ezúton is szeretném megköszönni Évi, Gábor és Mária belém vetett bizalmát, a sok segítséget, amit kapok. Kérem a gyülekezetet, hogy hordozza imádságban a gyermekmissziós munkát, mint gyülekezeti jövőnk egyik zálogát.