Kettős céllal szerveztük meg idén is február 4-én gyülekezeti családi délutánunkat. Egyfelől missziói szándékkal, beszeretgetni a „periférián” élő egyháztagjainkat, iskolai hittanos gyerekeink szüleit, nagyszüleit közösségünkbe, másrészt nemzeti kultúránk ápolásáért. Ennek jegyében jóízűen népdaloztunk Berkesi Sándor ihletett kíséretével, néptáncoltunk ifjú tanárunk, Vajda Eszter vezetésével. Baán Marci és Niki vetélkedőt szerveztek, majd vég nélküli kézműveskedés vette kezdetét izgalmas tombola körítéssel. A fánkot ez alkalommal Eszter néni sütötte, tálalta. A kézműves foglalkozásokat Szőnyi-Balogh Éva, Igmándi-Tóth Boglárka, Nagyné Klárika és Miklós Barbara irányították. Köszönet az alkalom megszervezéséért és lebonyolításáért Horváth Éva katekétának és minden segítőnek.