Amint azt már több gyülekezeti tag is tapasztalhatta, tavaly november eleje óta modernebb külsővel, áttekinthetőbb szerkezettel és friss tartalommal jelentkezik gyülekezetünk honlapja. Az új látogatók olvashatnak az egyházközség múltjáról-jelenéről, rendszeres alkalmainkról vagy a gyülekezetben működő csoportokról, segítséget találnak az ügyintézéshez, böngészhetik a képgalériát és megtekinthetnek egy 1937-ből származó filmhíradó-felvételt is a templom alapkőletételéről. Az utóbbi időben számos olyan megkeresés érkezett a gyülekezethez, amikor az érdeklődők a honlap révén jutottak el hozzánk. A honlap azonban a gyülekezeti tagok számára is kínál újdonságokat: folyamatosan tájékozódhatnak a hírekről, közeljövőbeli eseményekről vagy az ünnepek menetrendjéről. Dénesi Tibor presbiter aktív közreműködése révén hétről-hétre felkerülnek a templomban elhangzó igehirdetések. A Hálaadás újság legfrissebb száma mellett számos korábban megjelent cikk olvasható, de a kíváncsi látogatók több kottát vagy egy-egy kórusművet is találnak. A honlap szerkesztői – Berkesi Anna és Mátyás Imre – szívesen fogadnak minden építő kritikát, észrevételt, amelyet a honlapon megtalálható címekre várnak.

Az új honlap a http://pozsonyiuti.reformatus.hu címen látogatható. Jó böngészést kívánunk!